Polyesterové sítoviny

Polyesterová sítovina je nejrozšířenějším materiálem při výrobě sítotiskových šablon. Předností PET vláken je hlavně pevnost, dobrá chemická a mechanická odolnost, rozměrová stálost a životnost. Používáme ji proto tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na přesnost tisku a životnost – keramika, elektronika, sklo, grafický sítotisk, plasty a obaly, textil.

 

SEFAR® PET 1500

Nejpoužívanější sítotisková tkanina v nejrozsáhlejším sortimentu tkanin pro efektivní a opakovatelnou výrobu šablon. Splňuje všechny požadavky pro tisk jemných detailů, rozměrovou přesnost a přesnost soutisku, stabilitu během celého tiskového nákladu. Speciální povrchovou úpravou sítoviny je dosaženo lepší přilnavosti, dobré smáčivosti a dobrých antistatických vlastností. Tyto vlastnosti umožňují vysoce kvalitní a efektivní tiskové zpracování ve všech běžných odvětvích sítotisku.

 

Výroba sít

SEFAR® PME

Polyesterová sítovina je určena pro aplikace v průmyslovém sítotisku. Tkanina je vyrobena z inovativních, vysoce modulovaných vláken s vysokou pevností v tahu. Tenčí vlákno dává sítovině velkou otevřenost, která umožňuje ostrý tisk nejjemnějších detailů i s velkými formáty rámů, zapříčiněný větší pevností tkaniny. SEFAR PME má neuvěřitelnou stabilitu, velmi nízké protažení, špičkovou přilnavost a antistatické vlastnosti vyplývající z precizních výrobních procesů.

 

SEFAR® BASIC

Ekonomická řada sítovin pro tisk triček, textilu a keramiky.

 

SEFAR® GLASSLINE

Jednička mezi sítovinami pro tisk funkčního a dekorativního skla. Poskytuje nejvyšší efektivnost při potisku skla v autech, autobusech, nákladních a speciálních vozidlech, funkčních i dekorativních exteriérových a interiérových stavebních skel, stejně jako skla pro domácnost (bílé zboží). Unikátní přesnost geometrie sítoviny a vyrovnané nízké protažení poskytuje efektivní a spolehlivý proces výroby šablony a nabízí nejvyšší reprodukovatelnost při tisku na sklo.

  
 

Kontaktujte nás. Pomůžeme vám vybrat ten vám správný výrobek!

Top