Příslušenství

SEFAR nabízí vlastní pneumatické zařízení pro napínání sítovin, které je složeno z řídící jednotky a napínacích čelistí. Technologické řešení je zárukou vysoké kvality, stability a reprodukovatelnosti výrobního procesu. Samozřejmostí je měřící zařízení pro kontrolu výstupů z výroby.

 

Napínací klapky

SEFAR 3A jsou klapky vybavené funkcí postupného zvyšování tlaku a zdvihem. To znamená, že tkanina nemůže vyklouznout z čelistí a eliminuje se tření mezi tkaninou a rámem. Tyto čelisti jsou vhodné pro všechny typy sítovin, bez ohledu na velikost rámu, materiál nebo hustotu sítoviny.

Ekonomickou variantou jsou klapky SEFAR 2 – lehké, robustní, pouze pro syntetická vlákna na rámy všech velikostí.

 

Řídící jednotka napínání

U pneumatických napínacích systémů je možné používat jedno nebo dvouokruhový systém přívodu vzduchu pro optimální a vyvážené napětí pro všechny druhy sítovin a velikosti rámů. Jednookruhový systém je vhodný pro rámy s délkou strany do 150 cm. Proces napínání je plně automatický. Pro klapky SEFAR 3A jsou určené jednotky SEFAR 51, 31 nebo 30. Pro klapky SEFAR 2 pak řídící jednotka SEFAR 20.

 

Měření napětí

SEFAR® TENSOCHECK 100 je elektronické měřidlo pro měření a kontrolu napětí tkaniny. Jeho použití je velmi jednoduché, plně automatické, měření v jednotkách N/cm nebo mm.

 

 

Měření vlhkosti

SEFAR® HUMICHECK je kontrolní zařízení k měření zbytkové vlhkosti v emulzi šablony. Ukazuje, zda je šablona dostatečně suchá, aby mohla být správně osvícená. Indikátorem jsou LED světla rozdělená do tří barevných sekcí. Zařízení je vhodné pouze pro syntetické tkaniny, všechny typy emulzí včetně kapilárních filmů.

  
 

Kontaktujte nás. Pomůžeme vám vybrat ten vám správný výrobek!

Top